Business Coaching

Jako doświadczony Lider / Manager, który swoją karierę rozpoczynał jako przedstawiciel handlowy słonych przekąsek (Lay’s) na czwartym roku studiów, a skończywszy na stanowiskach managerskich, dyrektorskich oraz w randze członka zarządu, oferuję wsparcie jako Coach Profesjonalny i Mentor EMCC

Coaching to najbardziej zaawansowana forma interakcji pomiędzy ludźmi. To narzędzie, czy bardziej forma, która jest swoistym katalizatorem rozwoju osobistego i zawodowego. A ów rozwój osobisty jest integralną częścią doświadczania i doznawania – jeśli zauważymy, że doświadczamy i doznajemy w sposób świadomy.

Coaching to doskonała formuła do tego, aby Klient, na właściwe zadane pytania przez Coacha, zastanowił się, zanurzył się w refleksji, skontaktował się ze sobą i pobył w stanie absolutnej koherencji, harmonii swego umysłu i serca. To jest moment, gdzie odnajdujemy wszystkie odpowiedzi na nurtujące nas zagadnienia. Podstawowym warunkiem do udanej sesji coachingowej wg nas, jest wytworzenie aury absolutnego spokoju, bezpieczeństwa i zaufania pomiędzy Coachem a klientem – te zdolności, które powinny wynikać z natury Coacha, są gwarantem do udanej podróży w poszukiwaniu prawdy i skuteczności.

 

Szybki kontakt

Chciałbyś zapytać o szczegóły naszej oferty ? Zadzwoń do nas.