Coaching

Coaching to towarzyszenie Klientowi w odkrywaniu i realizowaniu określonego celu. W coachingu nie ma błędów, nie ma porażki – jest za to rozwój.

Coaching to najwyższa forma komunikacji interpersonalnej. Istnieje wiele dróg dojścia do założonego efektu. Dzięki sesjom coachingowym znajdziesz dla siebie najlepszą drogę dojścia i realizacji swego celu…

Wg EMCC (European Mentoring & Coaching Council) w tej relacji klienci są ekspertami w zakresie treści i podejmowania decyzji, a coach i mentor jest ekspertem w profesjonalnym prowadzeniem procesu.

 

             „Z definicji coaching to towarzyszenie danej osobie w procesie skłaniającym do myślenia i inspirującym do maksymalizacji zawodowego i osobistego potencjału. Jest to pewnego rodzaju interaktywny proces rozwoju, którego celem jest odkrywanie i kształtowanie talentów oraz umiejętności danej osoby lub grupy osób. Coaching bardzo często wspiera firmy i zespoły w realizacji strategii biznesowej poprzez doskonalenie pracowników. Coach uważnie słucha i obserwuje klienta, dzieląc się obserwacjami i zadając pytania. W ten sposób pomaga mu poszerzać świadomość oraz dostrzegać możliwości rozwoju. Każda sesja coachingowa to praca nad osiągnięciem wyznaczonych wcześniej celów, na przykład nad rozwijaniem przydatnej umiejętności lub nad nauką poprawnej komunikacji.” (źródło – EY Polska)

Szybki kontakt

Chciałbyś zapytać o szczegóły naszej oferty ? Zadzwoń do nas.