ProTero partnerem konferencji zorganizowanej przez INFOR „O potrzebie Harmonii”

Podczas ostatniej konferencji #HRExcellence, zorganizowanej przez wydawnictwo INFOR – wydawcę m.in. magazynu „Personal i Zarządzanie„, której tematem przewodnim był „O potrzebie harmonii” Aneta Nowak i Michał Szymoński wystąpili jako prelegenci. W swoich wystąpieniach poruszyli niezwykle ważne zagadnienie, jakim jest zapoczątkowanie harmonijnego ekosystemu od siebie samych.  

Michał bazując na swojej osobistej drodze ku harmonii, opowiedział o potrzebie spojrzenia liderów na zespół ludzi oraz na każdego pojedynczego człowieka, ale w ujęciu holistycznym – z jego emocjami wynikającymi i często przenikającymi z życia osobistego na zawodowe.

Aneta z kolei, wskazała jak ważna jest znajomość i zrozumienie poszczególnych emocji i jak one wpływają na skuteczna komunikację – ich odpowiednia regulacja to sposób na stworzenie harmonijnego ekosystemu w organizacji.

M.in. właśnie w takich obszarach wspierają organizacje swoją wiedzą i doświadczeniem na dedykowanych warsztatach, które wraz z indywidualnymi sesjami można zaprojektować unikalnie dla konkretnej firmy.

Forma i zakres współpracy jest dobierana pod ścisłe potrzeby Klienta. Istnieje również możliwość współpracy długoterminowej zaszyta w formie abonamentu.

Zapraszamy do rozmów…

Let’s talk…

ProTero.pl

Dodaj komentarz