Referencje / Opinie

Zachęcamy do zapoznania się z listami referencyjnymi oraz opiniami na nasz temat – część z nich wystawiona na portalu LinkedIn, część na oficjalnym fanpage’u FB, a część tradycyjnie na papierze 😊

Beata Romańska
Lider zespołów Dyrektor Handlowy  – Landtech Sp.z o.o.

„”W życiu mamy skończoną ilość czasu na ważne dla nas rzeczy” niby takie oczywiste, a jednak często o tym zapominamy. Michał Szymoński jako coach ma ten DAR i kompetencje, aby skutecznie wspierać managerów, liderów, właścicieli firm i członków zarządów w odkrywaniu i realizowaniu celów życiowych i biznesowych. Jego doświadczenie w obu tych zakresach to wyjątkowe zasoby do towarzyszenia w zmianie innym ludziom. 

Swoją rekomendację opieram na osobistych przeżyciach, odkryciach i osiągnięciach w towarzyszeniu coachingowym Michała. Jego autentyczność, spójność, odwaga oraz uważność w procesie daje poczucie prawdziwej partnerskiej relacji. Ponadto bogate doświadczenie Michała w biznesie zapewnia wsparcie mentoringowe w kwestiach zawodowych. Polecam organizacjom Michała również w diagnozowaniu i rozwiązywaniu konfliktów, tak aby mogły skupić się na rzeczach ważnych.”

Karol Padewski
Senior Client Manager & Business Trainer & Coach – NTT Ltd.

“Z największą przyjemnością chciałbym polecić Wszystkim, którzy poszukują DOŚWIADCZONEGO coacha, mentora, trenera, czy też partnera biznesowego z ciekawym i przekrojowym doświadczeniem biznesowym. Michał jest osobą nieszablonową, posiadającą dużą wiedzę z obszaru sprzedaży, ale też wysokie umiejętności biznesowe, które jako właściciel firmy wykorzystuje w sposób praktyczny. Swój potencjał. Polecam współpracę z Michałem, który gwarantuje wysoką jakość realizacji powierzonych projektów oraz profesjonalne wsparcie coachingowe, mentorskie lub trenerskie.”

Dominika Bardjan
Specjalista ds.Analiz Kredytowych – Alior Bank SA

„Spotkałam Michała na swej drodze w odpowiednim czasie. W czasie zmian, przed którymi stałam, a które sobie poukładałam dzięki sesjom z Michałem.

Niewątpliwą wartością jest to, że Michał jako Coach jest również trenerem, mentorem oraz praktykiem biznesu. To daje możliwość procesowania wielu zagadnień natury zawodowej, biznesowej, ale również natury życia prywatnego.

Spokój, wiedza, doświadczenie, atmosfera zaufania i pozytywna aura, którą budował Michał dały mi możliwość wglądu w siebie i odkrywanie odpowiedzi na pytania lub wątpliwości, z którymi przychodziłam na sesje. 

Serdecznie polecam spotkanie, rozmowę i wymianę myśli z Michałem.”

Szybki kontakt

Chciałbyś zapytać o szczegóły naszej oferty ? Zadzwoń do nas.