Klika słów o naszej firmie...

ProTero to przedsięwzięcie, powstałe z inicjatywy Anety Nowak i Michała Szymońskiego, którzy mając po 25 lat doświadczenia zawodowego w prowadzeniu m.in. własnego biznesu, pracy w korporacjach, udziału w szeregu projektach natury zarządczej, operacyjnej, w wielu branżach, głównie budowlanej, logistycznej, produkcyjnej, HR, FMCG postanowili, łącząc wspólne doświadczenia i wiedzę dostarczyć ludziom wsparcie i realną pomoc w osiąganiu, ale również zdefiniowaniu ich celów.

Zarażeni od długiego czasu pasją poszerzania świadomości, postrzegania świata i szeroko rozumianego samorozwoju, wzbogacają swój warsztat życia i mają zamiar wzbogacać warsztat życia ludzi spotykanych po drodze.

 

Pomożemy Ci rozpakować i uwolnić koncepty, które Cię ograniczają. Wtedy otworzą się przed Tobą inne przestrzenie, nowe możliwości.

Pomożemy Ci stać się widocznym. Dla siebie, dla innych. Tak się dzieje, kiedy pozbędziesz się blokujących Cię przekonań. Wtedy przychodzi wewnętrzna pewność siebie, która się uzewnętrznia i sprawia, że masz poczucie sprawczości.

Geneza

ProTero – nazwa wywodzi się z połączenia słowa z łacińskiego tere / tero – oznacza zmierzające do stanu doskonałości, ulepszanie, szlifowanie, z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego zagadnienia.

Tutaj ma znaczenie dosłowne, a zarazem symboliczne. Dotyczy to rozwoju każdego człowieka, który chce poszerzyć swą świadomość otaczającego świata, ale szczególnie poznać i wyeliminować własne ograniczenia jak i zneutralizować blokujące, niesprzyjające przekonania. Uwolnić swój potencjał do lepszego życia.

W tym przypadku słowo tere nabiera znaczenia jako chęć do zmiany stałych, które często zaczynają przeszkadzać lub być swoistym hamulcem w drodze do dalszego rozwoju życia zawodowego oraz osobistego.
Powyższe w połączeniu z profesjonalnym podejściem założycieli firmy daje gwarancję rzetelności, stabilności, otwartości oraz niezawodności, dodatkowo połączone z wieloletnim i bogatym doświadczeniem jest fundamentem skutecznej realizacji każdego projektu.

Znak ProTero o geometrycznej charakterystyce opiera się o uproszczoną bryłę głowicy kolumny romańskiej. Odzwierciedlenie kształtów kapitelu zachodzi w przestrzeni pozytywnej, ale nie jest dosłowne. Przestrzeń negatywowa fragmentaryzuje znak, podkreślając znaczenie trwałej konstrukcji. Silnie zaznaczone kierunki przywodzą na myśl układ współrzędnych jako solidny fundament oraz uporządkowaną przestrzeń do nieograniczonego rozwoju.

Szybki kontakt

Chciałbyś zapytać o szczegóły naszej oferty ? Zadzwoń do nas.